Catering

Catering

W każdym miejscu

To świetne rozwiązanie dla gości, którzy cenią sobie prywatność i wygodę domowego zacisza. Oferujemy catering wytrawny, słodki i grillowy. Serwujemy również dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Tworzymy elastyczne oferty spełniające Wasze życzenia. Jesteśmy otwarci na szalone pomysły, które z chęcią zrealizujemy w każdym wskazanym przez Was miejscu.

Catering wytrawny

Garmaż

Czyli nasze najmłodsze dziecko

W naszej ofercie znajdziesz pakowane: zupy, pierogi, różne rodzaje mięs, sałatek i wszystko to czego potrzebujesz, aby szybko przygotować domowy posiłek.

Garmaż

Planowanie Cateringu z Nami

Na każdą okazję

Rozumiemy, że przygotowanie cateringu może wydawać się dużym wyzwaniem. Dlatego uprościliśmy cały proces, abyś mógł cieszyć się organizacją swojego wydarzenia bez zbędnych stresów. Nasze podejście to więcej niż tylko instrukcje – to indywidualna ścieżka dostosowana do Twoich potrzeb. Od wybrania idealnego menu, przez dopasowanie szczegółów, po realizację Twojej wizji, jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Aby ułatwić Ci start, przygotowaliśmy prosty poradnik, który poprowadzi Cię przez wszystkie etapy planowania. Dzięki naszemu wsparciu i Twojej kreatywności, wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

Odkryj bezproblemową organizację imprez z naszymi usługami cateringowym
Garmaż logo

PS szukaj naszych produktów w Reslerze!

Logo Reslera
  • Człuchów, ul. Wojska Polskiego 32e
  • Chojnice, ul. Młyńska 7

Stara Kaszarnia

skontaktuj się z nami

Stara Kaszarnia © 2024

| Created by socialtreemarketing